Práce pro adiktologa ve věznici Ostrov!

22.06.2021

Hledá se ADIKTOLOG do věznice v Ostrově

Zajímavá práce pro adiktologa v zajímavém místě, skvělé finanční ohodnocení!

Náplň a druh práce

  • Provádění komplexní analýzy a hodnocení zdravotní a sociální situace pacientů užívajících návykové látky z hlediska koordinace poskytované zdravotní a sociální péče, a to spolu se zvážením širších souvislostí a dopadů na osobní, rodinou i širší situaci pacienta,
  • Poskytuje a zajišťuje zdravotní služby, koordinuje a zprostředkovává odbornou péči o osoby s adiktologickou poruchou ve věznici, diagnostika pacienta, stanovení programu prevence.

Očekáváme

  • Občan České republiky starší 18 let
  • Trestní bezúhonnost
  • Vysokoškolské vzdělání v magisterském či bakalářském studijním programu, studijní obor Adiktolog

Nabízíme

  • Pracovní poměr na plný úvazek
  • 25 dní dovolené + 1 týden dodatkové dovolené + 5 dní indispozičního volna
  • Možnost karierního růstu a zvyšování kvalifikace
  • Možnost ubytování, závodního stravování, bezplatné využívání sportovního zařízení a posilovny věznice
  • Benefity z fondu kulturních a sociálních potřeb - příspěvky na stravování, rekreaci ve vlastních rekreačních zařízeních, sportovní aktivity, bezúročné půjčky

Nástup

  • Nástup od 1.9.2021 na plný úvazek

Pokud vás pozice zaujala, ozvěte se vedoucí personálního oddělení Věznice Ostrov Bc. Lence Skořepové.

e-mail: LSkorepova@vez.ost.justice.cz
telefon: +420 353 240 620
adresa: Vězeňská služba České republiky, Vykmanov 22, Ostrov 363 50, Karlovarský kraj