NABÍDKA PRÁCE: SPECIALISTA EVALUACE NA MZČR

11.10.2021

Ministerstvo zdravotnictví České republiky hledá v rámci Reformy péče o duševní zdraví odborníka na pozici specialista evaluace. V inzerátu najdete podrobnější informace. Budeme rádi za každé sdílení nabídky mezi vaše kolegy.

Základní informace o nabízené pozici:

  • možný hlavní pracovní poměr, plat dle pravidel státní správy
  • nebo formou DPP/DPČ

Co od vás očekáváme:

  • samostatný, aktivní a zodpovědný přístup k práci
  • dobré komunikační schopnosti
  • trestní bezúhonnost

Co vám nabízíme:

  • zaškolení na pozici
  • podpora profesního růstu
  • možnost seberealizace
  • odpovídající finanční ohodnocení

Náplň práce pro projekt "Multidisciplinarita"

  • nastavení a vyhodnocení vzdělávacích aktivit,
  • realizovaných stáží,
  • fungování multidisciplinárních týmů
  • a supervizí

Náplň práce pro projekt "Podpora nových služeb v péči o duševně nemocné"

  • vyhodnocení pilotních služeb z hlediska kritérií
  • koordinace sběru dat pro interní evaluaci zacílenou na hodnocení kvality služeb, analýza, interpretace
  • v rámci hodnocení služeb je zajištěná spolupráce s Ústavem zdravotnických informací a statistiky ČR

Svůj životopis a motivační dopis zasílejte do 22. 10. 2021 na adresu miloslava.vlkova@mzcr.cz